כיצד עיצוב תאורה משפיע על אירוע מוצלח

כל מי שהפיק אירוע כלשהו בחייו, בין אם זה מסיבת יום הולדת ביתית, ובין אם זה אירוע חתונה או בר מצווה, מכיר את הרצון העז ליצור אירוע יוצא דופן ובלתי נשכח. עבור מטרה זו, אנשים משקיעים כסף רב ואנרגיה רבה, הן בארגון מדוייק של כל האלמנטים הבסיסיים וההכרחיים, והן בשילוב אטרקציות ייחודיות שמבדלות את האירוע מאירועים אחרים, וממצבות אותו כאירוע באמת יוצא דופן ומיוחד.

 

באותה צורה שהתאורה בבית משפיעה על מצב הרוח שלכם ברמה הבסיסית ביותר, גם באירוע ישנה השפעה רבה של עיצוב התאורה על הצלחת האירוע שלכם. כאשר אתם מפיקים אירוע ורוצים לקבוע את עיצוב התאורה האופטימלי עבורכם, הדבר שאתם צריכים לעשות הוא להתייעץ עם איש מקצוע.

 

יחד עם זאת, זה ממש לא יזיק, ואפילו מאוד יועיל, אם אתם תקחו יוזמה ותניחו את הקווים המנחים לעיצוב התאורה באירוע שלכם. אתם יכולים לקחת הרבה רעיונות שאתם מכירים מהחיים הפרטיים שלכם בנושא התאורה, ולאחר מכן לעשות את ההשלמות הנדרשות עם איש מקצוע.

 

לגלריית התמונות: לחץ כאן.


הכינו את התשתית לעיצוב בעצמכם


בשלב ראשון עליכם לשאול את עצמכם ולהבין היטב איזה סוג אירוע אתם רוצים לראות, ומה הוא העיצוב השולט בו? האם האירוע הוא בעיצוב מודרני, תעשייתי, חדשני, או שהוא יותר בעל אופי חם ואינטימי? האם האירוע כולל גם שלב של ריקודים, הופעות או נאומים? האם אתם רוצים לשמור על פינות שקטות וחשוכות, או שכמה שיותר אור יותר טוב?

 

כדי לענות על השאלות האלה עליכם לנסות לראות את האירוע בהתרחשותו בעיני רוחכם. עיצוב תאורה הוא מרכיב קריטי ביצירת האווירה המתאימה, ולעיתים יכולה תאורה רעה לכפות פגמים מסוימים בהפקת האירוע, או לחילופין, תאורה טובה יכולה להעצים אלמנטים חיוביים בו. תאורה חמה משרה אווירה של רוגע ואינטימיות, בעוד תאורה לבנה משרה אווירה של חדשנות ואופנה, אם כי מדובר בתאורה קרה ומעט מנוכרת. לאחר שיהיו בידיכם תשובות על כל השאלות הללו, תוכלו להכין מסמך אישי עם קווים מנחים שיסייעו בעיצוב התאורה, ויזרזו את התהליך. בעזרת המסמך שתגבשו תוכלו לשבת עם איש מקצוע ולעבוד יחד על עיצוב התאורה באופן מושלם.